VEČER MATEMATIKE

Nakon pandemijske pauze, ponovno smo, djeca, roditelji i odgojitelji sudjelovali u Večeri matematike. Deseta je to Večer matematike u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva, s ciljem, popularizacije matematičke znanosti, razvijanja pozitivnog stava djece prema matematici. Želja Društva je pokazati koliko ja matematika lijepa i zabavna. Kroz pet interaktivnih radionica, u opuštenoj atmosferi i „radnom“ ozračju,  roditelj( baka) i dijete su se igrali i kroz igru rješavali postavljena zadatke. Svi sudionici, a bilo je 20 predškolaca sa roditeljima, bili su aktivni i riješili su postavljene zadatke.                                                                                                                             

Fotografija govori više od 1000 riječi…pogledajte!