UZVRATNI POSJET VRTIĆU

U suradnji s Osnovnom Školom  S.S. Kranjčevića, a prema Godišnjem planu i programu rada Dječjeg vrtića Travica za 2022./2023. godinu,  vrtiću  su 16. studenog 2022. godine  uzvratili posjet  učenici prvih razreda uz pratnju svojih učiteljica,  Nataše Dragičević i Anastazije Viatoris Matijević te pedagoginje Karmen Boras.

Sada već ozbiljni školarci, kratko vrijeme su se zadržali u sobama u kojima su donedavno boravili. Prisjetili su se najdražih centara igranja, igračaka te puni doživljaja ispričali vrtićkim prijateljima o tome  kako im je u školi.

Zajedno su otpjevali poznate pjesme te recitacije.

Druženje smo zaključili zajedničkim fotografiranjem i okupljanjem u dvorani gdje su predškolci izveli samo kratki dio Brain Gym metoda koje odnedavno provodimo u našem vrtiću kroz svakodnevne aktivnosti s djecom.

Poneseni ritmom i glazbom uz pokrete, sa zadovoljstvom su svi zaplesali.