POSJET ŠKOLI

 

Prema Godišnjem planu i programu za 2022./2023. godinu predviđeni posjet predškolaca prvim razredima u tjednu od 17.-21.10.2022. realizirao se 19.10.2022. u 10.00 sati.

Dvadeset i tri predškolca s dva odgojitelja (Danijelom Turkalj i Martinom Holjevac Vičić) i pedagoginjom vrtića (Anitom Orlić) boravili su sat vremena  u dva prva razreda koja pohađaju njihovi prijatelji iz vrtića. Sada već ozbiljni školarci spremno su dočekali buduće prvašiće, pokazali im svoje knjige, dopustili da sjednu u njihove klupe, otpjevali, pripremili igrokaz, ukratko, pokazali koliko su puno naučili u kratkom vremenu. Budući predškolci u početku tihi i prestrašeni, kasnije, suradljivi i zainteresirani bili su zadovoljni boravkom u školi. Pozvali smo prvašiće ,njihove učiteljice i pedagoginju da nam uzvrate posjet u vrtiću tijekom mjeseca studenog.