Nakon prekida od dvije godine zbog Covid – 19 pandemije, Dječji vrtić Travica  nastavio je s manifestacijom 10. DANI VRTIĆA koji su obilježeni u vrijeme proslave Dana grada Senja.

U vremenu od 20.-22. travnja 2022. s djecom smo proveli različite igre i aktivnosti na temu Dana Grada.

Prvi dan obilježavanja (srijeda) ugostili smo ravnateljicu senjske knjižnice Anu Prpić Rogić koja je s temom Upoznaj svoj grad i knjižnicu  upoznala djecu sa slikovnicom Senjski zmaj i općenito s knjižnicom i njezinim radom. Drugi dan (četvrtak)  djeca su na Pavlinskom trgu izvela prigodan, poklon Gradu za njegov rođendan, pod nazivom Tebi grade moj.

Opširnije o ovim i ostalim događanjima povodom obilježavanja Dana grada u priloženim fotografijama.