OBAVIJEST O POČETKU RADA VRTIĆA
UPUTE, IZJAVA I ANKETA

Poštovani roditelji,

Obaviještavam vas da DJEČJI VRTIĆ TRAVICA započima s radom u ponedjeljak, 11. svibnja 2020. godine za djecu roditelja koji imaju radnu obavezu i nemaju drugu  mogućnost. Da bi znali koliko djece će polaziti ustanovu i da bi  mogli organizirati rad  potrebno je javiti  se telefonom ili mailom do četvrtka, 7. svibnja 2020. do 14,00 sati. Možete kontaktirati o istom i svoje odgojitelje. Anketu i Izjavu ispunjavaju roditelji koji će dovesti svoje dijete u vrtić. Broj telefona je:  0994968299, a  e-mail vrtića je: vrtictravica@gmail.com, kako bi se mogli u vrtiću organizirati.

S poštovanjem,

                                                                                     Ravnateljica:
Dubravka Glavaš

Senj, 5. svibnja 2020. g. 

>> UPUTE – Hrvatski zavod za javno zdravstvo
>> IZJAVA RODITELJA
>> UPITNIK ZA RODITELJE