OBAVIJEST

Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da je zbog mjera suzbijanja SARS-COVID19 virusa u Republici Hrvatskoj Dječji vrtić “Travica“ zatvoren. Međutim, sukladno Odluci o izmjeni Odluke o obustavi izvođenja nastave u visokim učilištima, srednjim i osnovnim školama te redovnog rada ustanova predškolskog odgoja i obrazovanja i uspostavi nastave na daljinu koju je donijela Vlada Republike Hrvatske, obavještavamo Vas da će se osigurati prihvat djece isključivo u onim slučajevima kada su oba roditelja zaposlena i ne postoji druga mogućnost zbrinjavanja djece. Ova mjera donesena je u cilju prevencije i osiguravanja što manjeg broja zaraženih u našem gradu te Vas stoga molimo na odgovorno ponašanje. Dolazak vašeg djeteta u vrtić potrebno je dan prije najaviti na mail vrtictravica@gmail.com ili broj 098 9083862.

S poštovanjem,

Ravnateljica:
Dubravka Glavaš

U Senju, 22.3.2020.