SENJSKI POMIDORI

I ove godine, dana 8. veljače 2020.  najstariji polaznici Dječjeg vrtića Travica  tradicionalno su se uključili u međunarodnu Dječju karnevalsku povorku u Rijeci. S maskom i vrlo veselom koreografijom „SENJSKI POMIDORI“  predstavili su se mnogobrojnoj  riječkoj publici  i tako prezentirali svoj vrtić kao i Grad s višegodišnjom tradicijom maškara.

Isto tako, na pokladni utorak, 25.veljače 2020. mnogi  polaznici Dječjeg vrtića sa svojim tetama-odgojiteljicama  uključili su se u tradicionalnu Senjsku maškaranu povorku. U POU M.C. Nehajeva predškolci – SENJSKI POMIDORI izveli su plesnu koreografiju nakon čega su se djeca počastila krafnama i sokom.

ZAPOSLENICI VRTIĆA ZAHVALJUJU SVIM RODITELJIMA NA SURADNJI I POMOĆ KOJU SU NAM PRUŽILI U OVO MAŠKARANO VRIJEME.

HVALA TZ GRADA SENJA NA OKRIJEPI U SALI.