DJEČJI VRTIĆ TRAVICA POSJETIO OZALJ

 

25 djece predškolske dobi s pet odgajatelja i ravnateljicom dječjeg vrtića Travica Dubravkom Glavaš posjetilo je Ozalj na svojem “malom maturalcu”, prvom dijelu oproštaja od predškolaca.

U Ozlju su posjetili  dvorac te posjed Contessa pokraj Draganića. Uslijedile su interaktivne priče uz razgledavanje tematskih, bajkovito uređenih soba, nekadašnje trgovine sa starinskim igračkama, klavirom i starim predmetima. Odijevali su se u kostime grofova, princeza i vitezova te sudjelovali u igri „ Bal može početi“, u kojoj su naučili pravilno se nakloniti, otmjeno držati, pravila lijepog ponašanja i ples. Nakon svečanog ručka u kostimima, vrijeme su proveli slušajući legende koje su im pričali voditelji te igrajući se na posjedu.

Drugi dio oproštaja s predškolcima slijedi  31. svibnja, kada će se ispred senjske osnovne škole s početkom u 19 sati održati završno druženje djece, roditelja i odgajatelja.