SVETI NIKOLA STIGAO U DJEČJI VRTIĆ

„..opet Sveti Niko dobroj djeci ide, ali jao za njim rogovi se vide, cin,cin,cin,cin cin,cila, ide Sveti Nikola…“ Uz riječi poznate  pjesme  djeca Dječjeg vrtića Travica dočekala su danas  dragog nam prijatelja Sv. Nikolu. Darova je bilo mnogo, radosti još više, a želja i pitanja najviše. Na samom početku Sv. Nikola posjetio je jaslice gdje su ga najmlađi dočekali i ispratili suzama i smijehom. Vrtićarci su ga iščekivali nestrpljivo i ushićeno kako bi napokon upoznali dragog  Sv. Nikolu. Nakon veselog druženja  kroz pjesmu, razgovor i ples Sv. Nikola je  napustio naš vrtić i uputio se ostaloj djeci podijeliti darove, a djeca su mu obećala da će ispuniti obećanje i biti dobra, poslušna i vrijedna.